velký SEZNAM NÁPADŮ NA ONLINE PODNIKÁNÍ

spokojených čtenářů ebooku

71 nápadů na online podnikání

Obrovský seznam různých nápadů na online podnikání. Z pohodlí domova za použití počítače.

60 různých inspirací ze světa

V zahraničí lze najít mnoho inspirace pro podnikání u na v Česku, anebo na Slovensku. 

+ 50 externích zdrojů a nástrojů

Kniha je zejména unikátní tím, že nedává pouze tipy, ale přímo vás nasměřuje!

v pěkném designovém provedení

V hezkém provedení, které budete rádi otevírat. Často otevírat – protože je to studnice zdrojů a informací!

A to vše na 33 hodnotných stránkách od nás zcela ZDARMA

Jak začít podnikat? A v čem začít podnikat? 

Mnoho lidí přemýšlí nad vlastní cestou. Ať už je to ze zdravotních důvodů nebo z důvodů kariérního nenaplnění v roli zaměstnance. Dnešní doba je úžasná v tom, že celý svět máme na dlani. Celý svět funguje virtuálně. Desetitisíce podniků a jednotlivců pracuje pouze online za pomocí internetového připojení a počítače.

Samozřejmě, nikdo vám nedá návod, jak zbohatnou a jak udělat fungující byznys. Každý si svou cestu musí vyšlapat sám a najít si vhodnou strategií. Ti, co se neustále učí a rozvíjí, pružně reagují na změny na trhu a jsou maximálně vytrvalí jsou zpravidla ti, co uspěji.

Pokud jste si ovšem mysleli, že v ebooku naleznete tipy na různé klikačky, dotazníky a další podvody, “práce bez práce” a bez nutnosti jakýchkoliv znalostí, zklameme vás.

V této digitální knize naleznete 71 nápadů na online podnikání, které samozřejmě vyžadují určité profesní dovednosti a schopnosti. A to zejména orientace v online prostředí. Podnikatel pracuje na své vlastní triko a proto by měl disponovat i takovými měkkými dovednostmi (soft skills), jako je dobrý time management, manažerské schopnosti, umět se prodat a vyjednávat, a mít dostatek selského rozumu. 

Ať už je to vaše první cesta k podnikání, nebo chcete najít inspiraci na rozšíření toho stávajícího, věříme, že v knize najdete to, co hledáte včetně zdrojů, které vám pomohou. A pokud znáte ve svém okolí někoho, komu by kniha byla k užitku, budeme rádi za sdílení vašeho staženého dokumentu (nepotřebujeme e-mailové adresy, máme radost, když kniha může být sdílená mezi největší počet lidí a tím být i nápomocná).