Aktualizace 17.5.2019

Slyšeli jste i vy o novém investičním projektu s kryptoměnami (nebo spíše v tomto případě s tokeny a coiny) Tycoon69? Určitě ano, protože mnoho lidí naletěli této bezejmenné společnosti a snaží se nalákat “své ovečky” přes Facebook. Protože to vídáme na této sociální sítí čím dál častěji, rozhodli jsme se tomuto projektu “kouknout na zoubek”. Pokud jste o investici do Tycoon69 uvažovali, je dobře, že jste počkali. 

CO JE TYCOON69 ZA PROJEKT?

Tento podnik pochází ze Švýcarska a údajně se zabývá investicemi do kryptoměn a také vytvořili síť ICO. Považuje se za blockchain banku. Banka musí mít licenci. Tu ale Tycoon nemá.

Mimo to, kryptoměnový svět se snaží o decentralizaci a nezávislost, Tycoon ale digitální aktiva spravuje hromadně. Tycoon jde proti proudu myšlence kryptografie!

Adresa sídla je 
TYCOON69 AG
EIMATT 16B
6372 ENNETMOOS
SWITZERLAND
UID CHE 270.679.159

Jako ambiciózní firma s celosvětovým záběrem v nejnovějších technologií, by měla mít sídlo hodna svých měřítek. Jak je to ale u Tycoon? Po vyhledání adresy na Google a poté na Street View můžeme vidět, že údajná firma se nachází někde v horách, v zapadlé vísce. Někdo by mohl říct “kde nic, tu nic”. 

Dle informací se konal webinář z místa sídla firmy.

NEZNÁMÍ VLASTNÍCI

Již v minulém článku jsme si řekli, že podvodná firma se vyznačuje tím, že nevíte, kdo za ní stojí. Vlastníci by měli být vidět, včetně jejich kontaktu, fotografie. Měli by být lehce dohledatelní na sociálních sítích – Facebook, LinkedIn, Google+ a mít za sebou portfolio, které dokazuje jejich znalosti a dovednosti v oblasti, ve které založili společnost.

Na webu Tycoonu figuruje jedno jméno – Eric Adler. Jeho funkce je “mastercoach” a má na starosti vás naučit potřebné dovednosti a markatně vám zlepšit život. Také je údajně nejúspěšnější motivátor, řečník, obchodní a rétorický kouč na světě!

jak začít obchodovat s kryptoměnami - velký návod jak se stát obchodníkem
KRYPTOMĚNY: JAK OBCHODOVAT? JAK ZAČÍT? – VELKÝ NÁVOD JAK SE STÁT OBCHODNÍKEM

Jen škoda, že o těchto nejznámějších lidech jaksi Google a internet mlčí :-).

Eric dá při vyhledávání zabrat. Jmenovců je mnoho, co jsme našli, si můžete přečíst zde. Přikládáme překlad:

Eric Adler , narozený v roce 1965 ve Vídni, pracuje více než 20 let jako kouč, hlavní řečník a trenér v oblasti sociálních dovedností. Jako přední odborník již vydal na toto téma šest knih. V roce 2002 vyvinul novou metodu pro individuální rozvoj „sociálních dovedností“, jejíž měřitelný úspěch potvrdila studie spolkového ministerstva sociálních věcí. Dnes je jeho metoda Adler Social Coaching® široce používána v mezinárodním měřítku. Adler je známý pro komunikaci obtížných faktů jednoduchým a vtipným způsobem. Jeho koučink „NUTZT eh ‘NIX“ již inspiroval několik tisíc lidí.

O Adlerovi je poměrně málo informací, ovšem, pokud je známí a začal již dříve, většina profesionálů se zaměřuje spíše než na prezentaci na internetu, offline.

Po bedlivém hledání jsme našli ještě jedno jméno – Stefan Hostettler. Netušíme ovšem jaká je jeho funkce, neznáme jeho portfolio ani žádné jiné důležité informace. S největší pravdepodobností se jedná o tzv. bílého koně.

Natáčí webináře a byl i v “hlavní roli” při původním videu na oficiálním webu. Ovšem, pár lidí uvedlo, že asi jenom leadři a již zapojení investoři vědí, o koho se jedná.


Stefan Hostettler

Záhadou ovšem zůstává, proč musíme zdlouhavě hledat jména a osoby na internetu? Transparentnost je pro tyto projekty klíčová. Každý důvěryhodný, fungující a legitimní projekt by měl mít uvedený na webových stránkách všechny informace bez mlžení. A to platí dvojnásob o lidech, kteří za tímto projektem stojí!

Pokud by se nedostali ven screenshoty z webinářů, zřejmě bychom dosud nevěděli, kdo je Stefan Hostettler. od 19.02.2019 jeho jméno figuruje i v rejstříku.

Projekt se na značnou chvíli stáhl, kdy nefungovala ani tak důležitá část na webu – eshop pro zakoupení tokenů. Od 19.02.2019, kdy je Hostettler novým v managementu společnosti Tycoon69 společně s Dorothea Juvet-Kossel, byl vyňat Christian Juvet.

U paní Juvet-Kossel se opakuje to stejné, jako u Hostettlera a Adlera. Je nedohledatelná! Při hledání Dorothea Juvet jsme nalezli značně neaktulizovaný Twitter (z r 2015) a LinkedIn. Jmenovkyni jsme již kontaktovali a čekáme na potvrzení, zda se jedná o management Tycoonu.

Netušíme, proč až nyní jsou některá jména dohledatelná a proč to řeší tímto způsobem. To necháme na vašem uvážení, zda to na vás působí důvěryhodně.

Možná je to skvělý insigh pro všechny, kteří chtějí někdy v budoucnu založit nějaký projekt – BUĎTE VIDĚT. Tím se zvýší důvěryhodnost celého projektu.

ICO A JEHO NELEGITIMNÍ POVĚST

Tycoon se chlubí, že je ICO network. Nejvíce podvodů na poli kryptoměn se děje právě na této síti ICO (Initial Coin Offering). Je to první veřejný prodej digitální měny ještě před tím, než se tato měna dostane na burzy. Projekty založené na kryptoměnách se tímto snaží získat kapitál pro své další fungování.

Pár článků na toto téma si můžete přečíst v sekci ICO Podvody na kryptoportal.cz

Většinou společnosti vydávají pouze coiny anebo tokeny. Ne kryptoměny – jako je například Bitcoin nebo Ethereum. 

Drtivá většina ICO projektů se ukáže jako podvod, ponziho schéma a scam, kdy investoři přichází o miliony. 

jak uspět v MLM? automatizujte!
ZAPNĚTE SVŮJ MLM BYZNYS NA AUTOPILOTA – JAK AUTOMATICKY BUDOVAT SVOU SÍŤ? https://www.iprivydelek.cz/index.php/zapnete-svuj-mlm-byznys-na-autopilota-jak-automaticky-budovat-svou-sit/

JE TYCOON69 MLM NEBO PONZIHO SCHÉMA?

Myslíme, že MLM každý z vás moc dobře znáte, protože je toho plný Facebook. MLM jako takové podvod není- obchodníci prodávají za provizi produkty (tak funguje například Avon a další). Mnoho nekalých společností ale v MLM našly skvělou příležitost, jak podvodně od lidí vymanit peníze. Určitě si i z minulosti vybavíte mnoho letadel, které padly strmě dolů.

Jedno z MLM systému se nazývá Ponziho schéma. To znamená, že vy jakožto investor investujete do lákavé nabídky slibující velké zhodnocení. Táto Ponziho společnost ovšem vaše peníze neinvestuje, ale vyplácí provize vybraným investorům. Proto se na okamžik zdá, že příležitost funguje. 

Ponziho schéma je právě Tycoon? Vy, jakožto investor si pořídíte coiny a tokeny. Tycoon vám slíbí obrovské zhodnocení. Toho se ovšem nikdy nedočkáte. Vyplácení mohou být vybraní investoři, aby dali falešný fungující obraz. Nakonec příjdete o veškeré své investice. Zda je to tak, ukáže čas.

PRAVÁ INVESTICE VÁM NEMAŽE MED KOLEM PUSY

Absolutně žádný makléř by vám neslíbil, že pohádkově zbohatnete. Investice je značné riziko a nic není jisté. Proto každý správný investor anebo investorská společnost radí, abyste investovali pouze tolik, kolik si můžete dovolit ztratit.

Investorské společnosti si zachovávají profesionální tvář a na webech nebo prostektech nenaleznete ani jednu motivační větu.

Tycoon je ovšem opak, slibuje vám “rychlé zhodnocení, zbohatnutí a změnu života o 360 stupňů”. Tycoon cílí na neznalé osoby, kterým značně v jejich život kulhá štěstí a finance. Tvrdí to, co zlomený člověk chce slyšet – nastíní vám pohádkový život, který díky právě této zcela nerizikové investici můžete získat.

Pokud si na internetu vyhledáte klíčová slova jako “jak rychle zbohatnou”, “jak si vydělat peníze”, apod., naleznete jednostránkové weby se smyšlenými příběhy o úspěchu a nastíní vám, že za jejich obrat v životě mohou binární opce nebo kasína.

Běžné zavedené investiční společnosti vám nic takového neslíbí. A už vůbec necílí na běžné občany.

tycoon je podvod, recenze a zkušenosti
Své ovečky jedinci lákají všude na internetu. Je to správný způsob hledání nových členů?


NEPROFESIONÁLNÍ WEB

Kryptografický svět je svět technologií a zavedené společnosti se se svým webem prezentují na maximální úrovni. My, jakožto tvůrci webů okamžitě poznáme rychlou práci splácanou za jedno odpoledne.

Tycoon69 používá obyčejnou šablonu.

Samozřejmě na webu chybí veškeré důležité informace (o tvůrcích, kontakt, komunita, kontaktní údaje, a další). Skvělý příklad z naší české krypto scény je tento web CryptoKingdom.

Dokonce webová stránka se stává nefunkční. Po kliknutí v menu na “Our coaching & training program” se objeví prázdná stránka. A prozměnu odkaz “Shop” nefunguje vůbec. V této chvíli můžete využít pouze registrace nebo zakoupení lístku. Mohla se stát chyba na jejich hostingu, budeme webovou stránku dále sledovat a pokud se něco změní, aktualizujeme tento článek.

Po rozkliknutí investorského balíčku se dostáváme do e-shopu, kde aktualizovali cenu 250 € až po neuvěřitelných 3.000.000 €. Pokud jsme předtím napsali, že jsou ty částky odvážné, nyní si za tím stojíme více než dříve.

Ikony sociálních sítí v patičce webu nefungují dlouhodobě. Obchodní podmínky jsou v angličtině, risk information už v němčině. Přinejmenším zarážející.

AKTUALIZACE

17.5.2019 – web pozměnil lehce svůj design na úvodní stránce. Tvůrci Tycoonu přidali sekci “Marketing Plan” a to konkrétně “Starter pack” a “Investor pack”.

Když webová stránka byla funkční, nabízela investici do tokenů od 250 € až po 100.000 €. Velice odvážné.

Nově nabízejí tzv. Sublicenci a to konkrétně pro tyto země – Česká republika (za 12.000 €), Německo (za 15.000 €), Rakousko (za 15.000 €), Švýcarsko (za 20.000 €) a Thajsko (za 7.500 €). Tady můžeme vidět, že právě tyto země jsou Tycoonem69 nejvíce zmanipulované.

Táto firma nemá ještě vydané vlastní kryptoměny. Slibuje ovšem po nabití bankovní licence vydání vlastního coinu BCB4U. Na to nejprve potřebuje finanční prostředky, které chce vymanit od uživatelů, kteří do této společnosti investují své peníze. Jak to dopadne, budeme sledovat, o vývoji nás můžete i kontaktovat skrze komentáře.

Zjistěte více o aktuální kampani Robeeto – platforma propojující nabídku (pracanta) s poptávkou. Vydělat si může kdokoliv – od maminky na MD, přes studenta, až po podnikatelé. Přes 650 služeb na jednom místě – od hlídání dětí, úklid, až po překlady a řemeslné práce.ZÁVĚREČNÉ SHRNUTÍ. INVESTOVAT – ANO, NEBO NE?

Ve zkratce si shrneme informace v tomto článku.

Tycoon69 je švýcarská firma se sídlem ve vísce v horách.
Nerespektuje fundamentální myšlenky kryptografického světa.
Hlásí, že je blockchainovou bankou, ale nemá licenci.
Vlastnící si hrají na kočku a myš. Až nyní nalezneme nějaké, minimální informace na internetu, ovšem zcela nedostačující.
Tycoon je ICO network. Mnoho ICO projektů se ukázaly jako velmi rizikové, podvody a scamy.
Tycoon je Ponziho schéma. Od uživatelů vybírá peníze ve smyslu investice. Vaše peníze neinvestuje ale vyplácí několik investorů do doby, dokud nezpronevěří dostatečné množství peněz. 


Opravdové investiční příležitosti neslibují zbohatnutí ani danou míru zhodnocení. Rovněž nevedou motivační řeči. 
Tycoon má neprofesionální levný web, který nefunguje a který postrádá veškeré informace. Záměrně mlží.
Slibuje vydání kryptoměn, které ovšem nikdy nevydá.

Pokud Tycoon69 není tak skvělá investice, kde se více dozvím o kryptoměnách, burzách a investování?

Naštěstí ne všechno je podvod, ovšem zda Tycoon je, necháme na vašem posouzení. Jsme tady pro to, abychom nejen upozornili na nelákavé nabídky, ale také abychom vám představili fungující programy.

Pokud jste opravdu rozhodnutí se o kryptoměnách dozvědět více a láká vás například obchodování na burze, doporučujeme program od CryptoKingdom.

Proč?

Podporujeme projekty, které slibují hodně práce, zdokonalování se a učení se. Pokud máte o kryptoměnách něco načteno, naučeno, bude pro vás start mnohem jednodušší. CryptoKingdom je transparentní, a proto jej vám doporučujeme – majitelé společnosti jsou lehce dohledatelní, vše má právní normu. Natáčí videa, tvoří komunitu a je to český produkt.

V programu je část naší posádky ipřivýdělek.cz zapojena, proto v brzké době představíme projekt blíže a můžete se těšit na naší recenzi.

Tento článek neunikl očím již zapojených lidí do projektu Tycoon69

Příkládáme vám video z youtube od Online investice, kde je ipřivýdělek a tento článek značně rozebrán (v době, kdy ipřivýdělek neprošel redesignem a byla vydána první aktualizace článku), společně s webem mladýinvestor.cz. Doporučujeme si udělat obrázek ze všech možných úhlů, jak od nás, tak od lidí, kteří Tycoon69 berou jakou nebesky skvělou investici.

Děkujeme komunitě, která nás na toto video upozornila. Pro další aktivní tvůrce doporučujeme nás v první řadě kontaktovat a předložit svůj pohled a argumenty. Rádi o vás uslyšíme – napište nám skrze náš facebook.

My pouze na závěr doporučíme – dejte na svou intuici a selský rozum.

Tycoon69 je PODVOD! Opravdu? – recenze na ipřivýdělek.cz

Další zdroje

Pár dalších zdrojů, které píší o Tycoonu a ze kterých jsme také brali informace.

mladýinvestor.cz

valforex.com

Bojovníci proti krypto podvodom CZ-SK

behindmlm.com

a další.. vč. různých for /bitcointalk, payout, apod.

Ebook zdarma Ultimátní seznam na online podnikání s externími zdroji

ULTIMÁTNÍ SEZNAM NÁPADŮ NA ONLINE PODNIKÁNÍ

 KNIHA ZDARMA

71 nápadů na online podnikání + 60 příběhů a inspirací + přes 50 externích zdrojů pro Váš jednoduchý start!

Super, Vaše kniha je nyní ve Vaší e-mailové schránce. Příjemné čtení!